Kategoriarkiv: A-lag Kvinner

Spillerprofiler Damelag

Spillerstall 2015

 

Linda Lie Andersen
linda

lag leder
Fødd:1975

 

Barbro Charlotte Hildur Indiane Husebye(Lotte)
Lotte1

Draktnr:1
Posisjon:Keeper
Fødd:1967
Tidligere klubber:Valstad,KFUM Oslo,Volda,Ørstad

 

Elisa Bjørnø(C)
elisa
Draktnr:9
Posisjon:Forsvar
Fødd:1994
Tidligere klubber:

 

Nora Birkeland Huglen
Nora

Draktnr:15
Posisjon:Forsvar
Fødd:1997
Tidligere klubber:

 

 

 

Christine Grannes Olsen
olsen

Draktnr:2
Posisjon:Forsvar/midtbane
Fødd:1989
Tidligere klubber:Sola

 

Heidi Maria Hundvik
heidi

Draktnr:5
Posisjon:Forsvar
Fødd:1993
Tidligere klubber:

 

Kristine Heggheim
heggheim

Draktnr:14
Posisjon:Midtbane/spiss
Fødd:1997
Tidligere klubber:

 

Astrid Frida Voktor Borgen
Astrid

Draktnr:12
Posisjon:Midtbane
Fødd:1998
Tidligere klubber:Stavanger IF

 

Andrea Viland Ask
andrea

Draktnr:21
Posisjon:Midtbane
Fødd:1998
Tidligere klubber:Stavanger IF

 

Sunniva Langhelle Freyer
sunniva

Draktnr:8
Posisjon:Forsvar/midtbane
Fødd:1999
Tidligere klubber:

 

 

Christine Bekkelund Ree
ree

Draktnr:7
Posisjon:Spiss
Fødd:1993
Tidligere klubber:

Wiebke Lüking
20150504_195837

Draktnr:13
Posisjon:Midtbane
Fødd:1992
Tidligere klubber:BTS Neustadt

 

 

Kjetil Marcusson Tollefsen
Kjetil

Rolle:Trener
Fødd:1977
Tidligere klubber:Jarl,Stavanger IF,Havørn IL

A-lag Kvinner

I sesongen 2017 er vi påmeldt i 4. div avd. 03. Vi stiller med 7er lag i høst. Følgende lag er med i gruppa, og vi spiller dobbelserie nå i høst: Havørn, Lye, Midtbygdens, Riska/Hana og Tjensvoll.

Link til terminliste og resultater: Terminliste

Ukeplaner:

Uke 34: 

Mandag 21/8: Trening 2040 – 2200 i Sørmarka Idrettspark. (J-19 kamp kl. 1900 – 2040)

Onsdag 23/8: Trening 2100 – 2200 i Sørmarka Idrettspark (Herrekamp 1915 – 2100).

Uke 35:

Mandag 28/8: Trening 2030 – 2200 i Sørmarka Idrettspark (Kamper 1730 – 2030).

Tirsdag 29/8: Seriekamp mot Midtbygdens på Tau kunstgress kl. 1900. Avreise fra parkeringsplass ved Tjensvoll skole kl. 1650 (Vi tar ferje kl. 1720).

Onsdag 30/8: Trening 2030 – 2200 i Sørmarka Idrettspark.

Uke 36:

Mandag 4/9: Seriekamp mot Lye i Sørmarka Idrettspark kl. 1900. Vi møter i garderoben senest kl. 1815.

Onsdag 6/9: Trening 2100 – 2200 i Sørmarka Idrettspark (Herrekamp 1915 – 2100).

Uke 37: 

Mandag 11/9: Seriekamp mot Havørn i Sørmarka Idrettspark kl. 1900. Vi møter i garderoben senest kl. 1815.

Onsdag 13/9: Trening 1845 – 2000 i Sørmarka Idrettspark. (G-14 kamp 1730 – 1845, J-19 kamp 2000 – 2140).