Jenter 2004

Tjensvoll J14

Vi er en gjeng jenter fra Tjensvoll FK og SIF, rekruttert fra skolene Gosen, Ullandhaug, Kannik og Steinerskolen. Vi trener 2-3 ganger i uken i tillegg til kamp. Vi har både 11´er og 7´er lag.

Treningstider 2018

Dag Tid Sted
Mandag 18:30 – 20:00 SIF kunstgress
Tirsdag 18:30 – 20:00 SIF Kunstgress
Torsdag 17:30 – 19:00 Sørmarka Kunstgress

Kontaktpersoner

Navn Rolle Tlf E-post
Geir Holst-Jæger Lagleder 90 93 54 54 gholstj@getmail.no
Ronny Mæland Trener 917 86 702 ronny.maeland1@lyse.net

Seriekamper 2018 – etter sommeren

Dato Kl. Hjemmelag Bortelag Bane

man. 20. august

17:00

Vidar 2 Tjensvoll 1 Lassa

tor. 23. august

18:30

Tjensvoll 2 7er Ålgård 1 Siffen

Skal bli omberammet

søn. 26. august

19:00

Lura 1 Tjensvoll 2 7er Lura stadion

ons. 29. august

19:00

Tjensvoll 1 Frøyland 1 Sørmarka kunstgress

man. 3. september

18:30

Tjensvoll 2 7er Havdur 1 Siffen

ons. 5. september

18:30

Varhaug 1 Tjensvoll 1 Varhaug stadion

tors. 6. september

17:45

Kvitsøy 1 7er Tjensvoll 2 7er Kvitsøy stadion

Ferje 16:50.

ons. 12. september

19:00

Tjensvoll 1 Bryne 1 Sørmarka kunstgress

ons. 19. september

18:30

Midtbygdens 1 Tjensvoll 1 Tau stadion

tors. 20. september

18:30

Varhaug 2 7er Tjensvoll 2 7er Varhaug station

man. 24. september

19:00

Tjensvoll 1 Vidar 2 Sørmarka kunstgress

tir. 2. oktober

18:15

Bogafjell 2 9er Tjensvoll 2 7er Bogafjell stadion

ons. 3. oktober

18:30

Frøyland 1 Tjensvoll 1 Frøyland stadion

man. 15. oktober

18:30

Tjensvoll 1 Varhaug 1 Sørmarka kunstgress

tor. 18. oktober

18:30

Tjensvoll 2 7er Randaberg 1 Siffen

ons. 24. oktober

18:30

Hellvik 1 7er Tjensvoll 2 7er Hellvik stadion

ons. 24. oktober

17:00

Bryne 2 Tjensvoll 1 Bryne stadion

ons. 31. oktober

18:30

Tjensvoll 1 Midtbygdens 1 Sørmarka kunstgress

Seriekamper 2018 – før sommeren

Dato Kl. Hjemmelag Bortelag Bane
ons. 11. april 19:00 Tjensvoll 1 Vidar 2 Sørmarka
søn. 15. april – NB! 18:00 Forus og Gausel 2 Tjensvoll 1 Knudamyrå Kunstgress
ons. 18. april 17:00 Tjensvoll 1 Vaulen 1 Sørmarka
tor. 19. april 18:30 Ålgård 1 Tjensvoll 2 7er Treningsbanen ved Ålgård stadion på Solås
man. 23. april 18:30 Tjensvoll 2 7er Lura Siffen
ons. 2. mai 17:00 Tjensvoll 1 Vardeneset 1 Sørmarka
ons. 2. mai 18:30 Havdur 1 Tjensvoll 2 7er Tjelta
tir. 8. mai 18:30 Midtbygdens 1 Tjensvoll 1 Tau
man. 14. mai 18:30 Tjensvoll 2 7er Varhaug 2 7er Siffen
ons. 16. mai 17.00 Forus og Gausel 1 Tjensvoll 1 Knudamyrå Kunstgress
man. 28. mai 18:30 Brodd 1  Tjensvoll 2 7er  Storhaug
ons. 30. mai 18:30 Tjensvoll 1 Hjelmeland 1  Sørmarka
man. 4. juni 18:30 Tjensvoll 2 7er Bogafjell 2 9er Siffen
ons. 6. juni 17:00 Tjensvoll 1 Madla 1 Sørmarka
man. 11. juni 18:30 Tjensvoll 2 7er Kvitsøy 1 7er Siffen
ons. 13. juni 18:30 Sandnes Ulf 2 Tjensvoll 1 Sandnes
tors. 14. juni 18:30 Randaberg 1 Tjensvoll 2 7er Randaberg
man. 18. juni 18:30 Tjensvoll 2 7er Hellvik 1 7er Siffen